O nas

Firma DIVIT powstała we Wrocławiu, z myślą o wszystkich,  którzy chcą posiadać własną stronę internetową lub chcą, aby już istniejąca strona zajmowała wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

DIVIT to niezależna firma, nie podlegająca pod inne podmioty,  a więc nie ma tutaj odgórnej polityki, jaka panuje w stosunku do Klientów. Głównym obszarem (ale nie jedynym) działalności firmy jest tworzenie stron internetowych oraz odpowiednia ich optymalizacja pod wyszukiwarkę Google.

Aby zapoznać się dokładniej ze wszystkimi usługami świadczonymi przez firmę DIVIT, zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Co wyróżnia firmę DIVIT

Jest wiele firm oferujących usługi tworzenia stron internetowych, jednak każda z nich preferuje inne rozwiązania i podejście do Klienta.

To, co wyróżnia firmę DIVIT to:

·  Przejrzyste warunki współpracy

Stawiamy na uczciwość i przejrzyste zasady współpracy na każdym etapie realizacji

·  Zero ukrytych opłat

Wszystkie opłaty związane ze zleceniem ustalane są już na samym początku realizacji i nie ulegają one zmianie w trakcie jej trwania, tak samo jak i po jej zakończeniu

·  Kontakt na każdym etapie realizacji

Podczas realizacji kontaktujemy się z Klientem na każdym etapie w celu ustalenia szczegółów lub zebrania dodatkowych informacji na temat wytycznych odnośnie projektu

·  Raportowanie prac

W momencie rozpoczęcia współpracy na optymalizację stron pod wyszukiwarkę, po każdym miesiącu sporządzamy raport dotyczący pozycjonowanej strony oraz tego jakie działania zostały przeprowadzone w danym miesiącu (możliwe jest otrzymywanie raportów co kwartał w przypadku nowych witryn, których efekty pozycjonowania mogą być widoczne dopiero po około 3 miesiącach od powstania)

·  Idealna komunikacja

Z komunikacją, jak wiadomo, różnie bywa. Zdarzają się firmy, które unikają kontaktu z Klientem i starają się w ogóle nie komunikować. W firmie DIVIT żaden email oraz telefon nie pozostanie bez odpowiedzi. 

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy DIVIT

  • Dbamy o każdego Klienta, niezależnie od pakietu, na który się zdecyduje
  • Każdy Klient traktowany jest indywidualnie
  • Staramy się dbać o Państwa budżety
  • Działamy na przejrzystych zasadach
  • Wstępny etap przygotowań oraz spotkania z Klientem są bezpłatne
  • Zapewniamy wsparcie dla Klienta na każdym etapie realizacji projektu
Close Menu